تماس بگیرید:77268697-021

صفحه اصلی --> لیست فعالیت

گروه سیستمهای گرمایش الکتریکی تدبیر

 طراحی سیستم توسط مهندسین مجرب

طراحی دقیق و بهینه سیستمهای گرمایش الکتریکی مهمترین بخش از ارائه یک محصول مناسب و کارآمد می باشد که فقط با شناخت صحیح نیازهای مشتری امکان پذیر است. لذا این مجموعه همواره خود را جزو گروه مشتری می داند و سعی در حل مشکل بصورت مستقیم می نماید. استفاده از نرم افزارهای تخصصی و هماهنگ سازی با تجربیات فنی همواره ما را در رسیدن به حداکثر کارایی محصولات و نزدیکتر شدن به خواسته های مشتریان محترم یاری می نماید.

 

 

 

تامین تجهیزات

این مجموعه مفتخر است بعنوان نماینده شرکت Fine کره جنوبی تولید کننده با کیفیت ترین کابلهای حرارتی با تکنولوژی تولید آمریکایی یا Open-Annealing بجای تکنولوژی مرسوم اروپایی یا اصطلاحاً In-Line Aging باکیفیت ترین کابلهای حرارتی خود تنظیم با حداقل جریان اولیه و عمر طولانیتر را برای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و نیروگاهی تأمین نماید. محصولات صنعتی شرکت Fine  دارای گواهی ATEX NEMKOبرای استفاده در مناطق انفجاری خطرناک می باشند.

این مجموعه مفتخر است بعنوان نماینده شرکت Elektraلهستان محصولاتی با کیفیت و با قیمتی مناسب را برای مصارف صنعتی و خانگی تأمین نماید. محصولات شرکت Elektra دارای گواهی VDE و ATEX می باشند. نیز شرکت Elektra بعنوان نماینده و زیر مجموعه اروپایی شرکت Pentair آمریکا تأمین کننده کلیه محصولات Pentair شامل کابلهای حرارتی با برندهای Raychem، Isopad و کابلهای MI (Mineral Insulated) ساخت Pyrotenax می باشد.

این مجموعه مفتخر است بعنوان نماینده شرکت Rotfil ایتالیا تولید کننده و تأمین کننده شناخته شده انواع هیترها و المنتهای صنعتی، انواع محصولات گرمایشی الکتریکی را برای صنایع کشور تأمین نماید.

 

اجرا و راه اندازی

یک طراحی صحیح فقط با اجرای درست تجهیزات به نتیجه مورد نظر می انجامد. این مجموعه با اتکاء بر کارشناسان مجرب در زمینه نظارت و نصب سیستمهای گرمایش الکتریکی در خدمت صنایع محترم می باشد.

 

 

 

 

خدمات پس از فروش

فروش محصول پایان مسئولیت ما نیست. کلیه محصولات اینشرکت دارای شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند. در صورت نیاز بازدیدهای دوره ای با توجه به خدمات ارائه شده انجام می گردد.

 

 

 

 

 

نمایندگان ما